Master HALL 1500
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Master HALL1500
Master HALL1500
9 260 - 11 401 Sk
Nájdených 22 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
Infračervený ohrievač MASTER HALL 1500 1,5 kW
Infračervený ohrievač 1,5 kW
Obchod overený zákazníkmi
599 recenzií
11 212 Sk
Boukal - Stroje a náradie
MASTER HALL 1500 infračervené topidlo 1,5 kW (4012.102)
MASTER HALL 1500 infračervené topidlo 1,5 kW (4012.102) Elektrická radiátorová hala 1500 Master MA-4012.102. Výhody ohřívače: Přenosné zařízení – tichý provoz – nespotřebovává kyslík – lze použít v místnostech bez větrání – suché teplo (bez vlhkosti) Nevyžaduje přívod paliva Přizpůsobené pro nepřet...
Obchod overený zákazníkmi
738 recenzií
sk.ab-com.cz
STOJAN PRE OHRIEVAČ MASTER HALL 1500
Stojan pre infračervený elektrický ohrievač Master HALL 1500. Rozmery: 750 x 750 x 175 mm Hmotnosť: 6 kg
OHRIEVACE.eu
Master HALL 1500 Elektrický infračervený ohrievač
Infračervený elektrický ohrievač MASTER HALL 1500 Je to ľahký prenosný ohrievač s výkonom 1,5 kW. Možno ho použiť nielen v poľnohospodárstve a na stavbách, ale aj na vykurovanie garáží, domov, kancelárií, pivníc a skladov. Vďaka sálavému teplu, nie ventilátoru, je tento ohrievač vhodný do prašného ...
12 recenzií
Hahn-profi.sk
Elektrický ohrievač - infražiarič MASTER HALL 1500
MASTER HALL 1500 pracuje na princípe vyžarovania sálavého tepla pomocou infračerveného žiarenia. Neohrieva priamo vzduch, ale predmety vo svojom okolí a až od nich sa ohrieva vzduch. Pocit tepla je okamžitý po zapnutí ohrievača. S výkonom 1,5 kW je vhodný do menších priemyselných a obchodných prevád...
OHRIEVACE.eu
Master Elektrický infražiarič MASTER HALL 1500
Výkon 1,5kW • Rozmery 540x250x320mm • Hmotnosť 4,8kg • Napájanie 230V/50Hz • Max. prúdový odber 6,5 A • Na prianie je možné k ohrievaču dodať aj stojan
6 recenzií
Wolcat
Master Stojan pre infračervený elektrický ohrievač Master HALL 1500
Stojan pre infračervený elektrický ohrievač HALL 1500
12 recenzií
Hahn-profi.sk
Master HALL-1500 elektrický ohrievač-infražiarič
Výkon: 1,5kW, Napájanie: 230V
Stefo trade s.r.o.
Master stojan pre ohrievač HALL 1500
Stefo trade s.r.o.
Master HALL3000
Master HALL3000
2215 recenzií
Dalap.sk
MASTER HALL 1500 - Elektrický infračervený žiarič s max. výkonom 1,5 kW - napätie 230V
Výkon: 1,5 kW 5.100 Btu/h 1.290 kcal/h   Max. prúdový odber: 6,5 A Napätie: 230V / 50 Hz Rozmery (šxhxv)  250 x 540 x 320 mm Hmotnosť: 4,8/5,7 kg netto/nrutto Použiteľnosť do 6m2.   Infračervený ohrievač pracuje na princípe vyžarovania tepelnej energie. Neohrieva priamo vzduch, ale predmety vo svoj...
E-ODVLHČOVAČE
Infražiarič Master HALL 1500
Infražiarič Master HALL 1500
Ak potrebujete lokálne navodiť rýchly efekt tepla, tento infražiarič je veľmi jednoduchou a účinnou voľbou. Môžete ho využiť v dielni, skladoch alebo v najrôznejších prostrediach, kde potrebujete zvýšiť tepelný komfort. Infražiarič má jeden výkonnostný stupeň  so silou 1500 W. Vďaka sálavým infračer...
Najvykurovanie
MASTER HALL 1500 elektrické infračervené topidlo
* Elektrické infračervené topidlo o max. výkonu 1,5 kW - napětí 230V. * Topení je díky sálavosti tepla, nikoli ventilátoru, vhodné do prašného nebo dřevařského prostředí. * Bez hluku - sálající teplo - okamžitá účinnost. * Možnost dokoupení stojanu.
PROFESIONAL
Výkon: 1,5 kW 5.100 Btu/h 1.290 kcal/h Max. prúdový odber: 6,5 A Napätie: 230V / 50 Hz Rozmery: 540 x 250 x 320 mm Hmotnosť: 4,8 kg
17 recenzií
www.agi.sk
MASTER Stojan pre HALL 1500
MASTER Stojan pre HALL 1500
E-ODVLHČOVAČE
Stojan pro Master HALL 1500 lacno a rýchlo
www.eprofi.sk
Infražiarič Master HALL 3000
Infražiarič Master HALL 3000
Ak potrebujete lokálne navodiť rýchly efekt tepla, tento infražiarič je veľmi jednoduchou a účinnou voľbou. Môžete ho využiť v dielni, skladoch alebo v najrôznejších prostrediach, kde potrebujete zvýšiť tepelný komfort. Infražiarič má dva nastaviteľné výkonnostné stupne  so silou 1500 alebo 3000 W. ...
Najvykurovanie
Infračervený ohrievač Master HALL 1500 22540
Infračervený ohrievač Master HALL 1500
2417 recenzií
Zvaracky-Obchod.sk
Rozmery: 750 x 750 x 175 mm Hmotnosť: 6 kg